Виховна робота

    Щороку 9 березня українці по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка - великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. У свідомості кожного громадянина нашої держави Т.Г. Шевченко займає місце національного героя. Завдяки своєму життю та творчості великий митець надихає патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України.
    Сьогодні, коли наш народ героїчно виборює свободу та незалежність, слова Шевченка актуальні, як ніколи.
День Гідності та Свободи


З відданістю Україні в серці!
Осінь. Пора радості та смутку, пора спокою і тривог, найбагатша, найщедріша пора. Свічками запалахкотіли берези, вбралися в золоті шати красені-клени, а осокори вже скинули своє золотисте вбрання.
   Ми щасливі, що народилися й живемо на чудовій, мальовничій землі. Тут жили наші діди, прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. І де б ми не були, відчуваємо поклик рідної землі.
   14 жовтня українці святкують День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України. Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.
   В цей день ми маємо ще три великих свята:
- День святої Покрови Пречистої Богородиці;
- річниця створення Української повстанської армії (УПА) - 1942 р.
- День Українського козацтва.
     17 жовтня 2019 року  з нагоди свята  у Золочівському коледжі ЛНАУ було проведене  свято "З відданістю Україні в серці" , під керівництвом викладачів    Сенчак Н.Л.  та Мальченюк Т.В. Зворушили серця присутніх  патріотичні вірші українських поетів. Художнє виконання перепліталося зі словами ведучих – Марії Путятіної та Юрія Кравця. Усе свято супроводжувалося ліричними піснями  у виконанні хору коледжу під керівництвом  Ірини  Василівни Весни.
  Цікавий задум організувала  Оксана Михайлівна Барило – заступник директора з виховної роботи – невимушений спів  народної пісні. Під час свята усі студенти, викладачі з допомогою Ірини Василівни  об`єднались  у співочий колектив , пригадали давні українські народні пісні( козацькі, повстанські та інші) .
   Українські  пісні - це важливий пласт народної творчості, який необхідно передавати  з покоління в покоління.
   Україна! Скільки глибини у цьому слові… Це золото безмежних полів, бездонна синь зачарованих небес. Тихі плеса річок, сині очі озер і ставків. Це безмежні степи і ліси, зелені долини і луки, Карпатські верховини і донецькі простори, Полісся і Крим, біленькі полтавські хати і велич міських краєвидів –   все це наша Україна.
Одна від Заходу й до Сходу, володарка земель і вод –
Ніхто не ділить хай народу, бо не поділиться народ.
Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на світі в нас одна.
Викладач  української  мови та літератури                               Сенчак  Н. Л.


Сценарій(День захисника України) 

З відданістю Україні в серці!


_________________________________________


Козацькі забави


Щороку восени,в день народження коледжу проходять козацькі забави. На стадіоні коледжу весело,гамірно,перемагають завзяті і сильні. Перемогу здобули студенти відділення "Ветеринарної медицини та
технологій в тваринництві"

Немає коментарів:

Дописати коментар

Готуємося до ЗНО

ЗНО 2020